Jdi na obsah Jdi na menu

AKCE s jógou

Zvu vás na jógový víkend na jedinečném místě: HOTEL SLADOVNA

 

Španělsko - Kanárské ostrovy

                              JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – LISTOPAD 2021 s Radkou Holíkovou

https://villasresorts.cz/…s6M

https://villasresorts.cz/ubytovani/joga-na-fuerteventure-listopad-s-radkou-holikovou/?fbclid=IwAR3hkTmx4mpPe5XjgXHifNPvVBDxYRCZlGkW5ITBpCYV2IfuO6WB5Gshs6M

https://www.cklenka.cz/…10/

Přijměte pozvání k dokonalé relaxaci a odpočinku po Vašich náročných dnech v unikátním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu s bezbariérovým přístupem, v těsném sousedství nejstaršího českého pivovaru, asi 25 km od Brna. Naleznete u nás komfortní ubytování, českou i mezinárodní kuchyni, prostory pro oslavy i konference, bowling, historický sloupový sál, pivovarské muzeum, či vlastní parkoviště.

Pro absolutní uvolnění a relaxaci je zde pro Vás wellness centrum, ve kterém se prolíná historie sladovny s moderním komfortem. Najdete tu bazén, whirlpool, sauny finskou, bio aroma, parní aroma, parní solnou saunu, infra saunu, Kneippův chodník, ke zchlazení ledovnu, tropický déšť, ochlazovací bazének, sprchy či polévací vědro a pro zklidnění tepidárium a odpočívárnu. Se svými 320 metry čtverečními je náš saunový svět předurčen pro blaho Vašeho těla i duše.